Догори
Дати відгук

Два ранніх симптоми COVID-19, які легко пропустити

2 хв на прочитання20 Жовтня 2020, 18:52
Поділитись:

Медики попереджають, що на ранній стадії коронавірус може проявляти себе двома симптомами, які легко пропустити. 

Виданню Express фахівці розповіли про дві ранні  ознаки COVID-19: за їхніми словами, появу даних симптомів легко пропустити - людина може не усвідомлювати, що знаходиться в зоні ризику, вважаючи їх чимось менш небезпечним, ніж коронавірус.

Такими ранніми симптомами   є головні болі і втома, підкреслюють експерти.

«Хоча «класичні »симптоми, як і раніше мають вирішальне значення, важливо звертати увагу на незвичайну втому або головний біль. Наші дані показують, що головний біль (проявляється в 82% випадків) і втома (72%) - це характерно для всіх вікових груп », - повідомили медики.

Вони рекомендують уважно спостерігати за станом організму при виникненні даних симптомів. Подібні нездужання властиві  для багатьох порушень і захворювань - їх поява може означати як ковід, так і інші інфекції.

«Хоча головний біль і втома зазвичай зустрічаються у людей, що заразилися коронавірусом, наявність тільки одного або тільки цих двох симптомів навряд чи буде свідчити про COVID», - попереджають науковці.

За їх словами, втома може бути викликана недосипанням, поганим харчуванням з великою кількістю кофеїну і малорухомістю, нестачею вітаміну Д. Головні болі - частий наслідок застуд, стресу, поганої постави, недостатнього споживання рідини.

«Ваші головні болі або втома можуть бути викликані коронавірусом, якщо вони супроводжуються одним з його характерних симптомів, таких як висока температура,   сухий кашель, різка зміна нюху або смаку», - констатували лікарі.

Додамо, Міністерство охорони здоров'я розробило детальний план щодо забезпечення медичної допомоги у разі погіршення епідемічної ситуації в Україні.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.