Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Допомога інвалідам, компенсація за житло, новий Голова Держслужби з питань безпечності харчових продуктів – Кабмін виніс низку рішень  

Допомога інвалідам, компенсація за житло, новий Голова Держслужби з питань безпечності харчових продуктів – Кабмін виніс низку рішень  

Міністерству у справах ветеранів виділено 12 921,45 тис. гривень з резервного фонду державного бюджету

1 хв на прочитання23 Лютого 2022, 15:36
Кабмін Кабмін
Поділитись:

Сьогодні, 23 лютого, в ході засідання Уряду були прийняті ціла низка важливих рішень. 

Кадрові рішення

Кабмін призначив Андрія Лордкіпанідзе на посаду заступника Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Станіслава Вільчинського – головою Національного фонду досліджень України, звільнивши з посади Леоніда Яценка.

Фінансові рішення

Також відповідним рішенням Уряду виділено Міністерству у справах ветеранів 12 921,45 тис. гривень з резервного фонду державного бюджету для надання одноразової грошової допомоги членам сімей чотирьох осіб, які загинули (померли) під час участі в антитерористичній операції, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та 13 особам, які стали особами з інвалідністю внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час участі в зазначених операції та заходів.

Добровольці з числа внутрішньо переміщених осіб зможуть отримати компенсацію на житло. За словами Дениса Шмигаля, Уряд на дані ініціативи спрямує рекордний рівень фінансування.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.