Догори
Дати відгук

До місцевих бюджетів повернули частку від акцизів на паливо

До бюджетів громад надійдуть відсотки акцизу за вироблене в межах країни пальне та за те, яке ввезли на територію України.

1 хв на прочитання15 Грудня 2020, 14:00
Фото ілюстративне Фото ілюстративне
Поділитись:

З нового 2021 року органи місцевого самоврядування будуть, як і раніше, отримувати частку від акцизу на паливо. Таке право їм повернули народні депутати під час пленарного засідання 15 грудня.

У новому календарному році  13,44 відсотка акцизного податку з виробленого в Україні пального та 13,44 відсотка акцизного податку з ввезеного на митну територію пального будуть зараховувати до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування автоматично.

За поправку номер 419 до проєкту Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України проголосували більшість народних обранців.

Нагадаємо, що у серпні 2020 року Кабмін схвалив постанову "Про внесення змін до Порядку зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування у 2020 році". Документ передбачає встановлення часток для зарахування до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального у другому півріччі 2020 року.

Як ми писали раніше, до місцевих бюджетів спрямують близько 4 млрд грн акцизного податку з пального.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго