Догори
Дати відгук

Для здоров’я серця: яка ходьба по-справжньому приносить користь

Це не тільки позитивно позначається на здоров’ї серця і організму в цілому, але і на психічному стані людини

2 хв на прочитання29 Вересня 2022, 11:44
Поділитись:

Вже давно не секрет, що ходьба приносить користь організму, більшою мірою допомагаючи зберігати здоров’я серця. Багато людей вважають, що тривалої прогулянки один або два рази на тиждень достатньо для того, щоб компенсувати сидячий спосіб життя. Однак це навпаки загрожує негативними наслідками. Найкраще намагатися рухатися щодня.

Щоденний рух набагато краще для загального стану здоров’я навіть тоді, коли людина не може вкластися в рекомендовані 30 хв.в день для ходьби. Про це розповіла доктор медичних наук, кардіолог Сідні Гласофер. Так навантаження буде рівномірно розподілятися по всіх днях тижня, а організм не буде шокований несподіваною фізичною активністю.

Проте найкраще здійснювати помірну прогулянку протягом не менше 30 хв кожен день. Це не тільки позитивно позначається на здоров’ї серця і організму в цілому, але і на психічному стані людини. Сидіння весь день за робочим столом загрожує проблемами зі здоров’ям, а зараз в умовах роботи з дому ризик поганих наслідків збільшується.

Тому доктор Гласофер закликає робити перерви в роботі частіше, виходити на свіже повітря. Навіть просто стояти і ходити по офісу або будинку, якщо робота сидяча, буде корисно, передає портал Longevity LIVE.

Чим ще корисна ходьба
Навіть коротка прогулянка здатна поліпшити настрій, заявляє доктор Гласофер. А одне дослідження показало, що кардіо помірної інтенсивності всього 20-30 хв.в день три рази в тиждень може зменшити тривогу і депресію.

Проста ходьба теж відноситься до кардионагрузки. А кардіо допомагає скинути зайву вагу, підвищити витривалість, допомогти в профілактиці та лікуванні хронічних захворювань і підвищити імунітет.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.