Догори
Дати відгук

Для українських виробників меду відкрито ринок Китаю

Ринок Китаю є дуже перспективним для експорту продукції українського виробництва

1 хв на прочитання11 Лютого 2024, 13:50
Для українських виробників меду відкрито ринок Китаю Для українських виробників меду відкрито ринок Китаю
Поділитись:

Наразі пройдено всі етапи погодження форми сертифіката на експорт меду до Китаю. Процедуру відкриття ринку меду на КНР, яка розпочалась ще в 2019 році, офіційно завершено і зазначений ринок відкритий для вітчизняних експортерів. Про це йдеться у пресрелізі Держспоживчслужби. 

«Це створює нові можливості для українського бізнесу заробляти гроші на зовнішніх ринках, що загалом позитивно впливає на економіку України. МЗС разом із партнерами приділяє велику увагу цій роботі, і нам крок за кроком вдається виводити більшу кількість компаній на більшу кількість ринків», — зазначив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

«Це перший ринок експорту, який Держпродспоживслужба відкрила в цьому році. Було зроблено великий обсяг роботи, проведено безліч зустрічей, переговорів, здійснено аудит державної системи контролю в Україні», - наголосив Голова Держпродспоживслужби Сергій Ткачук.

Погоджена форма Сертифікату здоров’я на експорт меду з України до Китайської Народної Республіки оприлюднена на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби в розділі «Міжнародне співробітництво», рубрика «Сертифікати на експорт з України» за посиланням.

З метою оптимізації процесу експорту Держспоживчслужба рекомендуєм потенційним експортерам меду ознайомитись з  Методичними рекомендаціями для державних ветеринарних інспекторів України та операторів ринку, які мають намір здійснювати експорт меду до КНР.

Ринок Китаю є дуже перспективним для експорту продукції українського виробництва і його відкриття для українського меду значно розширює можливості для вітчизняних виробників. 

Більше новин читайте на GreenPost.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.