Догори
Дати відгук

Депутати візьмуться за промислове забруднення повітря

Також на порядку денному 3 лютого проєкти законів, які парламентарі вже не раз відкладали в довгий ящик.

1 хв на прочитання03 Лютого 2021, 10:28
3 лютого парламентарі знову запланували до розгляду декілька екологічних законопроєктів 3 лютого парламентарі знову запланували до розгляду декілька екологічних законопроєктів
Поділитись:

У середу, 3 лютого, на порядку денному у парламентарів проєкт закону про контроль промислового забруднення атмосферного повітря.

Це законопроєкти «Про запобігання, зменшення та контроль промислового забруднення» № 4167 та 4167-1.

Також народні обранці планують розглянути в сесійній залі законопроєкти № 4187 та 4187-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підтримки розвитку вітчизняних галузей надрокористування». До слова, за цей проєкт закону мали проголосувати ще минулого тижня. Але депутати так і не дійшли до нього.

Нардепи планують сьогодні внести зміни до  статті 16 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» щодо регулювання господарської діяльності з озоноруйнівними речовинами та фторованими парниковими газами. Це проєкт закону № 4259.

У другому читанні парламентарі розглянуть багатостраждальний законопроєкт № 3755 «Про посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері захисту природних екосистем від пожеж». 

Як ми писали раніше, у пленарний вівторок депутати запланували розглянути законопроєкти про надра й аграрні розписки. Але справа до голосування так і не дійшла.  

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.