Догори
Дати відгук

День фермера: проєкт «Сімейні молочні ферми» планує створити в Україні 5 000 господарств

Мережа ж сімейних ферм налічує 85 господарств.

2 хв на прочитання17 Червня 2021, 14:51
Фото: landlord.ua Фото: landlord.ua
Поділитись:

В Україні вже 11 років спостерігається зниження виробництва молока (згідно з даними Держстату з 2010 року виробництво впало на 18 %). Це може призвести до втрати Україною в найближчому майбутньому статусу «молочної» країни.

Сумна ситуація підтверджується стрімким зростанням імпорту. Так за чотири місяці 2021 року кількість молока та молокопродуктів, ввезених в Україну зріс на 22 %.

Експерти прогнозують, що у поточному році він досягне відмітки € 400 млн. А це знову ж таки втрачені робочі місця, зниження надходжень у бюджет і зростання залежності від імпорту.

Для підтримки галузі та її розвитку в Україні працює проект «Сімейні молочні ферми». Його інвестори, крім можливості пасивного заробітку, допомагають покращити ситуацію в молочній галузі.

Ціль проєкту «Сімейні молочні ферми» — допомогти у створенні 5000 ферм, які дадуть роботу приблизно 20 000 українцям. Крім цього, нові сімейні молочні ферми забезпечать приблизно 10 % виробництва молока в Україні, що частково нівелює негативну тенденцію в молочній галузі, яка виникла на поточний момент.

30 червня 2021 року завершується черговий раунд інвестицій у всеукраїнський проєкт розвитку сімейних молочних ферм.

До 30 червня мінімальний розмір інвестиції для охочих взяти участь в проєкті становить лише 30 000 грн і дає змогу в майбутньому розраховувати на прибуток у вигляді:

  • дивідендів — 12 % річних;
  • зростання частки в капіталі — більше ніж у сім разів до 2030 року.

Вищевказана дохідність проєкту розрахована Львівською бізнес-школою (LvBS) і підтверджена аудиторською компанією Baker Tilly.

З 1 липня розмір мінімального внеску зросте.

Ініціатори проекту зазначають, що для тих, хто планував спробу інвестувати кошти у проєкт, саме червень дає ідеальний шанс зробити внесок і стати учасником «Сімейних молочних ферм».

Довідково. Станом на 1 червня 2021 року учасниками проєкту «Сімейні молочні ферми» стали 215 інвесторів, а загальна сума інвестицій становить 10,9 млн грн. Мережа ж сімейних ферм зросла до 85 і вже охоплює вісім регіонів України.

Нагадаємо, що селяни зацікавилися молочним бізнесом.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.