Догори
Дати відгук

Чи потрібні українцям свідоцтва про вакцинацію від COVID, аби перетнути кордон

У ВООЗ та українському МОЗ поки не дають однозначної відповіді щодо необхідності свідоцтв про вакцинацію проти коронавірусу.

1 хв на прочитання12 Січня 2021, 11:50
Фото: ТСН Фото: ТСН
Поділитись:

У МОЗ прийняли рішення поки не  впроваджувати міжнародні свідоцтва про проведення вакцинації від COVID-19. Про це 12 січня на щоденному брифінгу повідомив головний державний санітарний лікар країни Віктор Ляшко.

«Деякі країни змінюють поліси страхування, негативні ПЛР-тести на міжнародні свідоцтва про проведення вакцинації від COVID-19. Україна також розглядає це питання, але поки не впроваджує. Ми будемо приймати рішення після того, як отримаємо інформацію, робить чи ні вакцинована людина неможливим поширення коронавірусної хвороби», — зауважив Ляшко. 

Головний державний санітарний лікар також додав, що не варто плутати свідоцтва про вакцинацію з імунними паспортами. Свідоцтво використовується тільки для перетину кордону, а імунний паспорт свідчить про наявність імунітету проти COVID-19.

До того ж зараз ВООЗ застерігає від впровадження імунних паспортів.

Як стало відомо раніше, в Україні з 8 до 24 січня, з метою зменшення кількості хворих на коронавірус та уникнення зростання поширення вірусу під час післяноворічних свят, введено локдаун. Але це абсолютно не шкодить гірськолижному сезону та кількості людей, охочих потрапити до Карпат.   

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я