Догори
Дати відгук

Локдаун починається з Президента: затор на Буковель, черги повсюди, Зеленський без маски (фото)

Обов’язкове дистанціювання та масковий режим відпочивальники ігнорували.

2 хв на прочитання09 Січня 2021, 12:39
Вчорашній затор по дорозі на Буковель, фото Ярослав Іваночко Вчорашній затор по дорозі на Буковель, фото Ярослав Іваночко
Поділитись:

Україна починається з кожного, а глава держави — приклад для решти українців. Практично так і виглядає ситуація з курортом Буковель, локдауном та Президентом України Володимиром Зеленським, який саме там проводить свята.

В Україні з 8 по 24 січня, з метою зменшення кількості хворих на коронавірус та уникнення зростання поширенння вірусу під час післяноворічних свят, введено локдаун. Але це абсолютно не шкодить гірськолижному сезону та кількості людей, охочих потрапити до Карпат.    

Як відомо,   на Буковель січневий локдаун 2021 не поширюється – курорту дозволили працювати. І поки хтось бідкався у соцмережах через "заборону продажу шкарпеток та каструль",   хтось стояв у кількакілометровій черзі на Буковель.

Вчора у мережі журналіст Ярослав Іваночко показав кільканадцятикілометрову чергу автомобілів на Буковель. Затор тривав увесь день і розсмоктався тільки ввечері.

Вчорашній затор по дорозі на Буковель, фото Ярослав Іваночко

“Перший день локдауну. Добре, що гірськолижним курортам дозволили працювати, можна постояти в кількакілометровій черзі на Буковель”, – виклав фото Ярослав Іваночко.

На самому Буковелі під підйомниками збиралися в чергу величезні натовпи. Фотографіями в мережі ділилися самі відпочивальники. З них почали робити фотожаби.

Також черги є і на ковзанку.

Фото: Ігор Мірошниченко

У мережах з’явилися фотографії Глави держави, який на Різдво став на лижі в Буковелі і багато фотографувався з громадянами.

Фото з відкритих соцмереж.

Як видно з фото, і громадяни, і Президент ігнорували карантинні вимоги, зокрема дистанціювання.

Нагадаємо, напередодні нового року стало відомо, що Володимир Зеленський зустріне Новий рік в Карпатах з Єрмаком.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.