Догори
Дати відгук

Потрапити в Чорнобильську зону тепер неможливо

Офіційна причина озвучується як “технічні причини”.

1 хв на прочитання19 Лютого 2022, 13:30
Поділитись:

Чорнобильську зону відчуження закривають для туристичних відвідувань з 19 лютого 2022 року на невизначений строк. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив голова Асоціації чорнобильських туроператорів Ярослав Ємельяненко.

“Офіційна причина озвучується як “технічні причини”. Ми розуміємо, що скоріше за все це пов’язано з загрозою російської агресії та близькістю кордону з Білоруссю”, – написав він.

Водночас Ємельяненко підкреслив, що останнім часом, не дивлячись на військове напруження, Чорнобиль відвідало багато українців та іноземних туристів.

“Зваживши всю наявну інформацію, ці люди почуваються в безпеці, знаходячись в Києві та обираючи подорожі Київською областю, зокрема – до Чорнобильської зони”, – додав він.

При цьому Ємельяненко наголосив, що в Асоціації чорнобильських туроператорів з розумінням поставилися до рішення тимчасово заборонити відвідування зони туристами.

“Ми поважаємо рішення влади, що піклується про забезпечення безпеки країни. І сподіваємося, що найближчим часом Чорнобильська зона буде відкрита для представників міжнародної спільноти, українців та ЗМІ, що відчувають себе спокійно під захистом ЗСУ на території нашої держави”, – зазначив він.

Нагадаємо, повалені дерева, цегла, пошкоджені автівки – у Львові негода наробила лиха (ФОТО).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.