Догори
Дати відгук

Чеська співачка навмисне заразилася ковідом, але померла через два дні після посту про своє одужання

Після одужання співачка планувала отримати ковідну перепустку

1 хв на прочитання20 Січня 2022, 17:11
Поділитись:

У Чехії померла вокалістка фолк-групи Asonance Гана Горка, яка навмисне заразилась ковідом, щоб після хвороби отримати можливість відвідувати громадські заклади.

Смерть 57-річної співачки підтвердив ВВС її син.

Горка написала в соцмережах, що одужує після позитивного тесту на коронавірус, але померла через два дні після свого посту.

Син співачки Ян Рек розповів, що Горка навмисне заразилась коронавірусом, коли він та батько підхопили вірус. Обоє чоловіків повністю вакциновані, але однаково захворіли наприкінці грудня.

Горка не була вакцинована, але залишалась поряд із рідними.

Після одужання співачка планувала отримати ковідну перепустку, необхідну в Чехії для входу в деякі заклади, в тому числі кіно, бари і кафе. За два дні до смерті Горка написала, що одужує.

"Тепер можна буде піти в театр, сауну чи на концерт", - додала вона.

Вранці в неділю, в день своєї смерті, співачка сказала близьким, що відчуває себе краще та одягнулась для прогулянки. Але раптом у неї заболіла спина, і вона прилягла у спальні. "Через десять хвилин все скінчилось. Вона задихнулась", - розповідає її син.

Також він підкреслює, що хоч його мама і не була вакцинована, вона не вірила у конспірологічні теорії про виникнення вірусу чи про вакцини.

Раніше ми писали, учнів Буковини відправили на дистанційку через спалах ковіду

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.