Догори
Дати відгук

В Кривому Розі 9 протистуючих гірників забрали швидкі

Людям стало зле через багатоденний протест та життя під землею

1 хв на прочитання18 Вересня 2020, 21:35
Поділитись:

Швидкі забрали 9 гірників з шахт, де протестують працівники Криворізького залізорудного комбінату. На 16-ту добу протестів під землею залишилися 170 шахтарів. Про це повідомляє голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець у Facebook.

За словами Волинця, 170 гірників шахт «Жовтнева», «Батьківщина», «Тернівська», «Гвардійська» залишаються під землею. Волинець уточнив, що з шахт забирали тих, у кого в умовах підвищеної вологості розпухли кінцівки, почалися нагноєння.

Нагадаємо, що 3 вересня у Кривому Розі залишилися під землею після зміни 29 шахтарів шахти "Октябрська". Вони вимагають від керівництва дотримуватися умов трудового договору, покращити умови праці, вчасно та повністю виплачувати зарплати, а також повернути пільгові списки. 

У свою чергу керівництво Криворізького залізнорудного комбінату не йде на поступки та погрожує страйкарям відкриттям кримінального провадження, санкціями та штрафами за зрив роботи шахти.

7 вересня до колег приєдналися 90 гірників шахти “Гвардійська”, 214 працівників шахти "Родіна" та 60 гірників шахти "Тернівська" - вони теж не піднялися на поверхню після робочого дня. 

8 вересня у протестах брали участь 400 шахтарів.

10 вересня стало відомо, що гірники не пішли на компроміс із керівництвом шахти й далі продовжують страйк. Вимагають мінімум на 45 відсотків підвищити заробітну плату, розмір якої не змінювався протягом кількох років. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.