Догори
Дати відгук

Буславець: вибори не вплинуть на тариф на електроенергію для населення

Ринок двосторонніх договорів – там своє формування ціни.

1 хв на прочитання04 Липня 2020, 23:31
Поділитись:

Тимчасова виконувачка обов’язків міністерки енергетики України Ольга Буславець в інтерв’ю Радіо Свобода заспокоїла населення щодо  підвищення  тарифів на електроенергію.

«Я хочу заспокоїти наше населення, яке має затверджений тариф на електроенергію. Він незмінний вже з 2017 року. І, як вже неодноразово наголошував прем’єр-міністр, ніхто не готує рішення щодо підвищення цього тарифу», – запевнила вона..

За словами міністерки,  близькі місцеві вибори до цього не мають відношення: «Я думаю, що навіть не тому, що вибори. Без підвищення соціального захисту людей, без підвищення, можливо, прожиткового мінімуму та пенсій, мабуть, недоречно сьогодні говорити про підвищення тарифу для населення».

При цьому вона наголосила, що її слова стосуються саме тарифів для населення: «Що стосується всіх інших споживачів, на нашому ринку є різні сегменти. Ринок двосторонніх договорів – там своє формування ціни. У нас є ринок «на добу наперед». Це так звана біржа, на якій формуються індикативні ціни. Є інші сегменти, які формують загальний мікс вартості електроенергії для непобутових споживачів. Я за ринкові правила, щоб ціна на ринку формувалася таким чином, щоб вона відповідала сьогоднішньому попиту і пропозиції».

Як відомо, експерти незадоволені українським ринком електроенергії.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго