Догори
Дати відгук

Буславець почала інспекцію шахт, щоб вирішити які з них закрити

Представники Міненерго проводять виїзні наради для вивчення поточного стану та перспективності роботи підприємств

1 хв на прочитання24 Липня 2020, 20:37
Поділитись:

Про Міністерство енергетики України розпочало роботу з вивчення перспективності роботи державних вугільних шахт. Про це повідомили в пресслужбі Міненерго. Представники міністерства проводять виїзні наради для вивчення поточного стану та перспективності роботи державних вугільних шахт у рамках підготовки реформи вугледобувної галузі. 

За дорученням в.о. міністра енергетики Ольги Буславець новопризначений заступник Міністра енергетики Олександр Зорін з робочою поїздкою відвідав державні підприємства «Львіввугілля», «Волиньвугілля» та ПрАТ «Шахта Надія». Під час зустрічей з керівництвом держпідприємств і шахт та представниками галузевих профспілок було розглянуто результати роботи та плани на короткострокову та середньострокову перспективу, проаналізовано програми роботи шахт. 

Тим часом, Міненерго разом з Європейським банком будуть боротися за енергоефективність та довкілля.
Керівникам підприємств надано доручення щодо підготовки пропозицій стосовно майбутньої роботи шахт з огляду на поточний фінансово-економічний стан, запаси вугілля та перспективи їх розробки. Відповідно до затвердженого плану з 28 липня заступник міністра відвідає вугледобувні підприємства Донецького та Луганського вугільних басейнів.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.