Догори
Дати відгук

Міненерго разом з Європейським банком будуть боротися за енергоефективність та довкілля

Очільниця міністерства та представник Європейського банку подовжили Угоду про участь нашої країни у Фонді Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля

1 хв на прочитання23 Липня 2020, 23:25
Поділитись:

Виконуюча обов'язки міністра енергетики України Ольга Буславець і керуючий директор Департаменту навколишнього середовища і сталого розвитку Європейського банку реконструкції та розвитку Алістер Кларк підписали Угоду про участь нашої країни у Фонді Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля. Про це йдеться в повідомленні Міністерства енергетики. 

Співпраця з фондом дозволить отримати доступ до фінансової підтримки для реалізації проєктів з підвищення енергоефективності. Участь України в попередній фазі фонду дозволила залучити фінансування для реалізації 22 проєкт загальною вартістю понад 516 млн євро. Угодою передбачено внесок до фонду в сумі 10 млн євро, що дозволить отримати доступ до фінансової підтримки у вигляді грантів і технічної допомоги для реалізації проєктів з підвищення енергоефективності та поліпшення екологічної ситуації, результатом яких має стати значне скорочення споживання електроенергії, зменшення викидів вуглекислого газу та інших парникових газів.

Тим часом, Україна та Німеччина планують трансформацію вугільних регіонів.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго