Догори
Дати відгук

Будівельники-вандали пошкодили 30 дерев у Вінниці (відео)

Городяни обурені такими ремонтними роботами

2 хв на прочитання04 Вересня 2020, 16:20
Поділитись:

Будівельна техніка перекопала у Вінниці узбіччя вулиці Андрія Первозванного, яка відокремлює проїжджу частину від тротуару. Ці будівельні роботи викликали резонанс серед городян. А все тому, що будівельники виявилися вандалами — вони при викопуванні траншеї пошкодили близько 30 дерев на узбіччі. Повідомляє VinnytsiaNews.

Виявилося, що працівники будівельної компанії «Борисфен Строй» з Дніпра прокладали кабелі для компанії «Вінницяобленерго».  Хвиля обурення жителів Вінниці дуже швидко знайшла відповідну реакцію в мерії. Як повідомив директор Департаменту комунального господарства та благоустрою міськради Володимир Ніценко, обставини події були встановлені на місці профільним Департаментом спільно з представниками «Муніципальної варти», КП «Вінницязеленбуд» і МКП «Адміністративно-технічний центр».

"Був досліджений факт пошкодження зелених насаджень і елементів благоустрою підрядною організацією ТОВ «Борисфен Строй» при прокладанні кабелю на замовлення АТ« Вінницяобленерго». За результатами чого було попередньо встановлено відхилення від проєктних рішень, яке призвело до ряду порушень норм чинного законодавства, що завдало збитків територіальній громаді Вінниці. Зараз складено 4 протоколи за порушення правил благоустрою. Прийнято рішення про припинення робіт до внесення адекватної корекції в проєкт. За даним фактом готуються заяви в правоохоронні органи та екологічної інспекції. Рекомендується замовнику та підряднику за технічним наглядом КП «Вінницязеленбуд» відновити пошкоджені зелені зони й дерева, відновити пошкоджені тротуари й вжити вичерпних заходів для відшкодування завданих збитків", - заявив Володимир Ніценко.

За словами начальника ділянки з будівництва фірми «Борисфен Строй» Василя Амелькина, компанія визнає свою провину і надала гарантійний лист із заміни пошкоджених дерев.  

Нагадаємо, підліток врятував друга з вогню й за це отримав звання «Героя-рятувальника року» (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.