Понеділок, 06 Липня 2020
Догори
Дати відгук

Британські дослідники отримали цілу армію бажаючих заразитися вірусом

Велика медійна увага до розповсюдження коронавірусу COVID-19 забезпечила британську компанію hVIVO необхідною чисельністю добровольців

1 хв на прочитання22 Березня 2020, 17:35 187
З відкритих джерел З відкритих джерел
Поділитись:

Велика медійна увага до розповсюдження коронавірусу COVID-19 забезпечила британську компанію hVIVO чисельністю добровольців, яка потрібна для досліджень в рамках розробки вакцини.

Про це повідомляє GreenPost із посиланням на Wall Street Journal. За участь в експерименті добровольці отримають по 3500 фунтів стерлінгів. hVIVO планує працювати не безпосередньо з COVID-19, проти якого на даний час не існує ліків, а зі схожими вірусами.

hVIVO сподівається, що їх робота вірусами зіграє важливу роль у розробці вакцини від коронавірусу. Зазвичай компаніям вдається знайти для подібних експериментів лише кілька десятків людей. Але на рекламу hVivo за кілька днів відгукнулися понад 20 тис бажаючих.

Як повідомляв GreenPost, у США першим волонтерам ввели вакцину від коронавірусу. Всього у випробуваннях візьмуть участь 45 волонтерів віком від 18 до 55 років. Вони будуть отримувати різні дози вакцини, розробленої біотехнологічною компанією Moderna.

GreenPost нагадує, що раніше японський Національний інститут інфекційних захворювань заявив, що йому вдалося культивувати і ізолювати новий коронавірус, що дозволить розробити вакцину.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.