Догори
Дати відгук

«Браконьєри і проросійська шобла» збираються очолити «Тузлівські лимани» на Одещині — Кіпіані

Ми за крок за катастрофи.

2 хв на прочитання08 Квітня 2021, 09:30
Пелікани в Тузловських лиманах. Фото Івана Русєва Пелікани в Тузловських лиманах. Фото Івана Русєва
Поділитись:

За словами відомого публіциста Вахтанга Кіпіані, Міндовкілля наразі проводить не конкурс, а фарс, у якому відмовилось брати участь нинішнє керівництво парку.  

«Браконьєри та проросійська шобла в одному кроці від того, щоб очолити одну з найбільш важливих природоохоронних територій Одещини — Національний природний парк «Тузлівські лимани». Директорка парку Ірина Вихристюк, яка разом з її попередником на цій посаді Іваном Русєвим за останні роки зробили неймовірно багато для збереження цієї природної перлини. Вони ведуть справжню війну з тими, хто мріють забудувати, переорати та беззупинно стріляти червонокнижних птахів і звірів», — написав у Фейсбуці Кіпіані. 

На переконання журналіста, «ми за крок за катастрофи».

За словами еколога, доктора  наук Івана Русєва, на міністерських чиновників дуже тиснуть зацікавлені особи з верхніх щаблів влади, щоб вони прискорили конкурс і призначення «свого» директора НПП «Тузлівські лимани».

«Місяць тому я писав, що в НПП «Тузлівські лимани» може прийти новий директор. 10 березня 2021 року, в Міндовкілля відбувся відбір кандидатів на директора НПП «Тузлівські лимани», на який подалось аж п’ять претендентів. Три — були для декорації, їх відсіяли одразу. Лишилось два https://mepr.gov.ua/news/36990.html і вони люди нардепа Ткаченка з 141-го округу, який уже понад рік штормить нацпарк, і негідника Г. Мельниченко — теперішнього голови Білгород-Дністровської райради»,йдеться в дописі Русєва.

Русєв говорить, що саме Мельниченко  публічно заявляв про те, що його  люди скоро очолять нацпарк, а «бродячие активисты и коррупционеры» (зі слів Мельниченка — це Русєв и Вихристюк) будуть вигнані з нацпарку.  

Нагадаємо, що саме Ірина Вихристюк заявила про те, що  в НПП «Тузлівські лимани» здійснюється відсипка будівельних матеріалів на пляж. Ми також писали, ми писали про те, що на Одещині намагаються забудувати пляж нацпарку.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.