Догори
Дати відгук

Білл Гейтс порадив людству, як уникнути екологічної катастрофи

На думку засновника Microsoft, відвернути планетарну екологічну катастрофу зможе атомна енергетика.

1 хв на прочитання17 Березня 2021, 20:45
Білл Гейтс презентував свій рецепт, як уникнути екологічної катастрофи Білл Гейтс презентував свій рецепт, як уникнути екологічної катастрофи
Поділитись:

Уникнути екологічної катастрофи людство зможе завдяки атомній енергетиці. Про це заявив мультимільярдер і засновник компанії Microsoft Білл Гейтс.

Нещодавно він презентував власну книгу "Як уникнути екологічної катастрофи". 

Найпереконливіший шлях відвернути екологічну катастрофу планетарного масштабу, на думку Гейтса, - це добитися нульових викидів. Для цього необхідно знайти способи генерувати й зберігати чисту електроенергію, вирощувати продукти, виробляти одяг та інші речі, пересуватися, а також обігрівати та охолоджувати оселі за допомогою "чистої" енергетики. 

Всі ці потреби людства не може забезпечити енергія, вироблена з альтернативних джерел. Тому майбутнє, за словами Гейтса, за атомною енергетикою.

"Коли хтось хоче тост на сніданок, ми маємо переконатися, що існує система, яка може постачати хліб, тостер і електричний струм для його роботи без викидів парникових газів у атмосферу. Ми не збираємося розв'язувати проблему клімату, забороняючи людям їсти тости", - сказав засновник компанії Microsoft.

Як ми інформували своїх читачів раніше, існує й альтернативна думка щодо майбутнього АЕС. Вона полягає в тому, що образ Європи, що процвітає завдяки атомній енергетиці, уже давно в минулому. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.