Догори
Дати відгук

У Києві батьки звинуватили елітний пологовий будинок у смерті малюка (фото 18+)

Медики два останніх тижні вагітності не помічали, що дівчинка задихалася в утробі матері

2 хв на прочитання08 Грудня 2020, 21:59
Поділитись:

У Києві померло 35-денне немовля, яке народилося в елітному приватному пологовому будинку "Лелека". Мати дівчинки вважає, що її дитя згубила недбалість лікарів. Про це жінка написала на своїй сторінці в Facebook.

Ліда Косогова розповіла, що її вагітність проходила не зовсім гладко, оскільки активність плода була вище норми. Крім того, у неї були підозрілі виділення.Але, за її словами, лікарі "Лелеки", де за стандартні пологи просять близько 50 тисяч гривень, не стали звертати на це увагу. 

Її запевняли в нормальному розвитку плоду. Ситуація ускладнилася після болісних переймів і пологів. Лікар повідомив Ліді про вилиття меконіальних вод. 

Дівчинці потрібна була реанімація протягом 5 хвилин відразу після народження. Дитина не дихала самостійно. У неї також були поодинокі удари серця. Лікарі сказали, що було відмирання кори головного мозку.

Медики заявили, що дитині необхідно зробити гіпотермію. Три дні новонароджену охолоджували до зниженої температури тіла, а потім повертали в норму.

Коли було видно, що дитині краще не стає, її перевели у Центрі паліативної допомоги. У підсумку після більше ніж місяці мук дівчинка померла.

Лікарі пологового будинку розповіли жінці, що дитина народилася з відхиленнями через те, що м'язи матки стиснулися, пережали судини та матка, як би, задушила дитину.

Лідія вважає, що трагедія сталася через те, що у неї відбулася крайове відшарування плаценти, через це знизилася кількість кисню й дитина два останні тижні вагітності просто повільно задихалася, тому в неї вмер мозок. А медики цього не помітили. Тепер батьки домагаються того, щоб винні в цій жахливій історії були покарані.  

Нагадаємо, на Дніпровщині чоловіка голим витурили з лікарні під час перевезення в інший заклад (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost