Догори
Дати відгук

На Дніпровщині чоловіка голим витурили з лікарні під час перевезення в інший заклад (відео)

А дорогі ліки, що купили для нього родичі, зникли у клініці

4 хв на прочитання08 Грудня 2020, 20:33
Поділитись:

Пацієнта, якому 61 рік, перевозили з лікарні Нікополя до Томаківки Дніпропетровської області в одній майці та памперсі в мороз. Зараз він перебуває у реанімації. У чоловіка немає ковіду та діагностували двобічне запалення легенів. Повідомляє "ТСН".

Про кричущий випадок розповіла донька хворого Юлія Дехта. За Ії словами, вона сама була шокована, коли приїхала до лікарні й побачила літнього батька напівголим у салоні швидкої.

"Мого тата викинули з лікарні як сміття. У нього у пакетах були речі. Піжама була, шкарпетки, спідня білизна. Коли я відкрила двері швидкої, побачила, що він сидів у самому памперсі, замотаний тонесенькою плівкою, і катетер висів на підлозі увесь брудний. Мені медсестра швидкої говорить: "Що у нас було, я в те його і загорнула". Дівчата з Томаківської лікарні за хвилину знайшли чиїсь штани та кофти, і ми його одягли у швидкій, і вже потім його забрали у відділення. Там сказали "він дуже тяжкий", і одразу відправили до реанімації", - розказала жінка.

Кілька днів тому чоловіку стало погано — виявилося, що у нього трималася температура 37,5 протягом п'яти днів. Жінка розповідає, що зателефонувала до швидкої, але там відповіли, що "на таку температуру не приїздять".

Донька забрала батька до себе додому і лікувала його 4 дні. Потім вона повезла його до амбулаторії, де йому поміряли сатурацію. Лікарка сказала, що сатурація дуже низька і припустила, що у чоловіка може бути коронавірус.

"Ми викликали швидку. Вона приїхала за пів години з Нікополя і забрала тата, а ми за ними своєю машиною. Його одразу направили у реанімацію. Ніхто за 4 години, що я провела під стінами відділення, мені нічого не сказав. Відкрили вікно, викинули його речі та сказали мені, щоб я їхала додому. Без жодних новин я повернулася до Марганця. Зранку мені повідомили, що тата з реанімації перевели до звичайної палати. На третій день зателефонували та надиктували список ліків. Він був на 12 тисяч гривень. Ми скупилися. Другий список — на 8 тисяч. Теж привезли, залишили", - розповідає Юлія.

За словами жінки, в п'ятницю вона передала медикам найбільш вартісні ліки на суму близько 10 тисяч гривень, а через два дні з неї почали їх знову вимагати, мовляв, вона нічого не передавала.

"У неділю я говорила з татом телефоном і вже його не впізнала. У нього наче затуманена свідомість була. До цього з ним було усе гаразд, а тут наче не все в порядку з головою. Він не міг сказати, що конкретно йому колють. Лікаря мені не покликали", - розповіла Юлія.

Лікар розповів жінці, що коронавірус у її тата не виявили, і його готують на виписку.

"Шукайте собі швидку і збирайте його на Томаківку, бо ми живемо у Марганці, але приписані до Томаківського району. Я говорю: "Як я буду шукати?", "Як хочете?" Я телефонувала до швидкої на область, але там відповіли, що так не можуть дати швидку, має зателефонувати тільки лікар. А машина потрібна була лише з киснем. Я вибивала швидку татові, а за кілька годин, коли я була в Марганці, мені зателефонували та сказали, що швидку уже дали. Я одразу поїхала у Томаківку у лікарню, щоб там зустріти тата", - повідомила Юлія Дехта.

Жінка говорить, що домогтися від медиків Нікопольської лікарні, куди поділися дороговартісні ліки, які вона купувала татові, вона так і не змогла. Жінка впевнена, що татові ліки не кололи.

Зараз чоловік перебуває у тяжкому стані у реанімації. Він не може дихати без кисневої маски.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про жах на яву в Одесі: трупи у палатах поруч з живими та відсутність кисню у лікарні (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.