Догори
Дати відгук

Банки видали 330 млн грн кредитів на утеплення будинків (інфографіка)

Лідерами за темпами утеплення житла в травні стали Дніпропетровська, Київська та Сумська області

1 хв на прочитання03 Червня 2020, 19:48
Поділитись:

У травні українці отримали в банках понад 330 мільйонів гривень "теплих кредитів" на енергомодернізацію житла, повідомляє Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження

"У травні банки видали понад 330 мільйонів гривень "теплих кредитів для населення та ОСББ на енергоефективні мети. Для порівняння, у квітні, за перші три тижні роботи програми, надано 64 мільйонів гривень таких кредитів", - йдеться в повідомленні агентства. 

Зокрема, за даними Держенергоефективності, в травні найбільша сума коштів - 222 мільйони гривень - залучена українськими сім'ями для впровадження заходів з енергозбереження в приватних будинках. Крім того, понад 100 мільйонів гривень отримали ОСББ та ЖБК на утеплення багатоповерхівок. А 4,5 мільйона гривень було видано домогосподарствам на встановлення твердопаливних котлів. 

"Всього з початку дії програми у квітні цього року і донині майже 46 тисяч сімей залучили близько 400 мільйонів гривень "теплих кредитів". У трійку регіонів-лідерів за найбільшим обсягом отриманих кредитів увійшли Дніпропетровська (45 мільйонів гривень), Київська (40 мільйонів гривень) та Сумська області (15 мільйонів гривень)", - вказано в повідомленні.

 

Нагадуємо, Євробанк дасть 300 млн євро на утеплення українських шкіл та лікарень.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.