Догори
Дати відгук

Азербайджанці б’ють двері, щоб потрапити на пункт вакцинації (ВІДЕО)

Це почалося після заборони нещепленим відвідувати громадські місця.

2 хв на прочитання03 Вересня 2021, 09:05
Фото із соцмереж Фото із соцмереж
Поділитись:

Український блогер Андрій Скатернов оприлюднив відео, на якому мешканець Баку намагається потрапити до пункту вакцинації, розбивши скляні двері. Блогер пояснив, що ця ситуація виникла не через відсутність вакцини абощо, а через те, що з цього дня без першої дози вакцини не пускають практично нікуди — ні в моли, що тільки нещодавно відчинилися після річної перерви, ні в ресторани, ні в метро, а часто також і на роботу або навчання.

«Відомо було про це за 45 днів, але певний прошарок розуміє тільки коли стеля вже впала. Позавчора він ще не хотів робити щеплення, а на наступний день з усією праведною ненавистю вимагає продовжити роботу пункту вакцинації та прищепити його, дорогого», — так прокоментував ситуацію блогер.

Із 1 вересня набрала чинності постанова азербайджанського уряду, яка зобов’язує всіх громадяни старше 18 років. Тільки за умови наявності COVID-паспорта вони можуть скористатися послугами, що надаються в закритих приміщеннях.

Вакцинація обов'язкова для співробітників медичних і фармацевтичних підприємств, наукових і освітніх закладів. Не менш 80 % співробітників державних органів, а також низки підприємств із 1 вересня повинні отримати першу дозу вакцини проти коронавірусу, а з 1 жовтня — другу або мати сертифікат про наявність імунітету до COVID-19.

В Азербайджані введені два види COVID-паспорта: «Сертифікат про вакцинацію COVID-19» (видається особам, які мають обидві дози вакцини проти коронавірусу) і «Сертифікат імунітету COVID-19» (видається особам, які перехворіли на коронавірус).

Також ми писали, що лікар розповідає, кому не можна вакцинуватися проти COVID-19.

Окрім того, ми повідомляли, що штам «мю» може вражати і перехворілих, і вакцинованих — ВООЗ.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.