Догори
Дати відгук

Через коронавірус автошоу в Нью-Йорку перенесли на кінець літа

Велика автомобільна виставка в США мала відбутись на початку квітня

1 хв на прочитання12 Березня 2020, 14:03
Car and Driver Car and Driver
Поділитись:

Найбільший автосалон в Америці зазвичай був великим майданчиком для презентацій новинок автопромисловості та нових технологій і вважався не менш важливим, ніж Женевський автосалон. Організатори американського заходу повідомили, що автосалон перенесено, передає GreenPost з посиланням на Autoweek.

Таки чином Нью-Йоркський автосалон, зі своїми 120-річними традиціями, приєднується до Пекінського та Женевського шоу, які вже було відмінено через розповсюдження коронавірусу.

Поки що відомо, що автошоу все ж таки відбудеться з 26 січня по 6 вересня. Планується, що там представлять свої нові моделі Infiniti, Ford, Chevrolet, Chraisler, Jeep, Tesla та ще один виробник електромобілів Lucid. І це тільки мала частина учасників.

Шоу в Нью-Йорку є останнім у довгому списку гучних подій автомобільного світу, які скасовані або перенесені через спалах. Нью-Йорк та інші штати рекомендують відкласти великі заходи, щоб зменшити ймовірність або поширення вірусу, який вже заразив більше 100 000 чоловік по всьому світу.

Нагадаємо, організатори Женевського автосалону повідомили за кілька днів до відкриття про заборону будь-яких заходів, враховуючи і автошоу. Збитки автовиробників від скасування заходу важко навіть підрахувати. Більшість запланованих презентацій відбулась в онлайні. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго