Догори
Дати відгук

Американські лісові пожежі майже дістались Лос-Анджелеса

2 хв на прочитання20 Вересня 2020, 14:00
Фото АР Фото АР
Поділитись:

Лісова пожежа, що вирує протягом майже двох тижнів у Каліфорнії, через сильний вітер наблизилась до Лос-Анжелеса. У передмісті оголосили евакуацію, пише АР.

У північній частині округу Лос-Анджелес пожежники зосередилися на захисті будинків жителів від вогню, оскільки все частіше вітер приносить вогонь до людських помешкань.

У суботу було видано наказ про евакуацію для всіх мешканців цієї зони, коли вогонь дістався гірської громади Райтвуд, що налічує 4 000 осіб.

Площа пожежі зросла до 142 квадратних миль (368 квадратних кілометрів).

Представники влади округу Лос-Анджелес заявили, що пожежа знищила природний центр у національному парку Devil’s Punchbowl, який приваблює близько 130 000 відвідувачів щороку.

Тим часом, дим від природних пожеж на заході США досяг країн північної частини Європи.

Нагадаємо, пожежі вирують у США із серпня. Причиною лиха стали аномальна спека і блискавки. У західній половині США через спеку, тривалу посуху й сильний вітер вирують лісові пожежі в штатах Орегон, Каліфорнія, Вашингтон і Колорадо. Вогонь загрожує населеним пунктам, евакуйовані десятки тисяч жителів. Крім того, серйозно погіршився екологічний стан повітря. Людям нема чим дихати.

Екстрена евакуація жителів знадобилася в округах Меріон, Дуглас, Клакамас і Лейн. Також в безпечне місце перевезли 1450 ув'язнених з трьох в'язниць. В окрузі Лейн вогнем знищено щонайменше 100 будівель. А в окрузі Меріон, де раптова евакуація торкнулася жителів міст Салем, Мілл-Сіті, Стейтон, Скотс-Мілс і Сабліміті, спостерігалося страшне явище — через дим пожеж після ночі залишилися сутінкинаселені пункти огорнула червона імла, а сонце не з'явилося взагалі.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.