Догори
Дати відгук

Американка проковтнула навушники — виявилося, що вони продовжують працювати

Дівчина розповіла журналістам, що на 100 % рекомендує AirPods Pro, але на 1000 % не рекомендує їх їсти.

2 хв на прочитання20 Вересня 2023, 00:34
Поділитись:

Користувачка навушників AirPods Pro з Вашингтона Мо Кеннеді випадково виявила раніше невідому особливість продукції Apple. Про це розповідає лікар Олександра Литкіна.

Йдеться про те, що під час сну американка ненароком проковтнула один зі своїх навушників. Близько третьої ночі дівчина раптово прокинулася, зрозумівши, що сталося. Мо Кеннеді та її мати вирішили не займатися самолікуванням, звернувшись до найближчого відділення невідкладної допомоги Медичного центру Ковінгтона.

Медперсонал здивувався, що AirPods Pro досі працюють. Мати Мо Кеннеді змогла підключитися до них, почути звуки шлунку та сміх доньки. Після проведення комп'ютерної томографії медична бригада виявила, що навушник перемістився глибше та застряг у небезпечному становищі. Щоб уникнути наслідків, дівчині провели екстрену ендоскопію. Влаштування ендоскопа дозволяє вводити через нього інструменти та лікарські препарати для лікувального впливу. Зазвичай за його допомогою видаляють невеликі поліпи.

Після процедури американка прийшла до тями в повному порядку. Найдивовижніше, що залишився цілим і проковтнутий навушник, який провів у шлунковому соку 9 годин. Мо Кеннеді розповіла журналістам, що на 100 % рекомендує AirPods Pro, але на 1000 % не рекомендує їх їсти.

Олександра Литкіна нагадує, що за добу у шлунку дорослої людини виробляється близько 2 л шлункового соку. Основне вироблення відбувається під час їжі зі швидкістю приблизно 30 мл на хвилину. Згідно з медичними стандартами, базальна секреція соляної кислоти (тобто натще) у чоловіків становить у середньому близько 0,8 мкмоль/с, а максимальна — приблизно 6,4 мкмоль/с. У жінок рівень базальної та стимульованої секреції нижчий — 65-75 % від чоловічих показників.

На перший погляд, концентрація соляної кислоти в травному соку не така вже й велика: якщо максимальна концентрація технічної соляної кислоти може досягати 36—38 %, то в шлунку вона становить приблизно 0,4 %. Однак соляна кислота — одна з найсильніших і найнебезпечніших; вступаючи у взаємодію з хлоридами, розчиняє все метали, які у ряду напруг до водню.

Тимчасом у Британії розробили розумні окуляри, які дозволяють глухим людям «бачити» розмови, перетворюючи звук на субтитри.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я
Більше з GreenPost
Сніголавинна небезпека в Карпатах
Івано-Франківщина та Закарпаття - під загрозою сніголавинної небезпеки: у відомстві просять не ходити в гори
1 хв на прочитання2 години тому
Фото: Телеграм-канал «Дача. Сад та город»
Ідеї виготовлення садових меблів власноруч із підручних матеріалів (ФОТО)
1 хв на прочитання3 години тому
Обмін звичайних лампочок на LED
Обмін лампочок на LED: з 5 грудня запрацює додаткова програма для українців
1 хв на прочитання5 годин тому
4 грудня відзначається Міжнародний день гепарда
4 грудня щорічно відзначається Міжнародний день гепарда
1 хв на прочитання6 годин тому
За знищення дуба на території громади Одещини порушник заплатить штраф та відшкодує чималі збитки
1 хв на прочитання8 годин тому
День списку для святого Миколая: як написати листа і що попросити?
3 хв на прочитання9 годин тому
Як виростити хурму з кісточки в домашніх умовах: покрокова інструкція  
2 хв на прочитання10 годин тому
Виробників нафти та газу зобов’яжуть перекривати витоки метану: уряд США оголосив на СОР 28 про нові стандарти
4 хв на прочитання16 годин тому