Догори
Дати відгук

З COVID-19 шпиталізували до лікарні зірку кіно актора Олега Басілашвілі

Також вірус підкосив дружину та дочку актора.

1 хв на прочитання04 Січня 2021, 12:49
Поділитись:

Відомий радянський і російський актор Олег Басилашвілі потрапив до лікарні з ковідом. Про це сповістили у Великому драматичному театрі Санкт-Петербурга.
Варто відзначити, що в актора хронічна хвороба легенів. Зважаючи на це, а також вік — йому 86 років — артист декілька місяців взагалі не виходив з дому, побоюючись заразитися небезпечним вірусом. Рідні оберігали його, але вірус виявився занадто підступним.
Від кого могла заразитися людина, яка протягом довгого часу не залишала житла, сказати важко: ймовірно, вірус приніс у дім хтось із своїх. Але в результаті слідом за Олегом Басилашвілі захворіли його дружина та дочка. Повідомляється, що зараз Олег Басилашвілі з дружиною перебувають в одній із клінік Санкт-Петербурга.
Олег Басилашвілі зіграв безліч ролей, але, мабуть найвідомішими є Юрій Самохвалов із культового «Службового роману», і Платон Рябінін із «Вокзалу для двох» Ельдара Рязанова, і, звичайно, Воланд у «Майстрі та Маргариті».
Крім того, Басилашвілі присоромив РФ за агресію проти України і є одним із небагатьох російських зірок, який відкрито засуджує дії влади та підтримує українців.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.