Догори
Дати відгук

Айтішники з Черкас створили сайт для вуличних собак та котів (відео)

Він допоможе тваринкам швидше знайти нових власників

2 хв на прочитання08 Вересня 2020, 07:25
Поділитись:

Інтернет-платформу для товариства “Друг” та інших закладів захисту тварин створили у Черкасах. Сайт та чатбот плід трудів кількох програмістів у межах проєкту “Masters Academy”. Повідомляє "18000: новини Черкас".

Розробка допоможе автоматизувати та спростити ведення внутрішньої бази тварин, а згодом і дати можливість людям обрати домашнього улюбленця онлайн. На сайті розмістять список тварин та їхні фото. За кліком на картинку користувач зможе ознайомитися з найважливішою інформацією про чотирилапого друга. Також сайт міститиме додаткову інформацію для волонтерів з відомостями про стерилізацію та щеплення тварин.

Працівники товариств зможуть додавати картки на сайт, які зберігатимуться у зручному для друку PDF форматі. Поки що робоча назва сайту - "Шерсть". Але її потім змінять.

"Працівники товариства “Друг” досі ведуть картотеку на папері. А в притулку на час нашої розмови було близько 180 собак. Звичайно, багато мороки з пошуком та веденням карток", – говорить Олександр Заруба.

Чатботи працюватимуть у двох месенджерах і виконуватимуть додаткову функцію. Здебільшого вони направлятимуть користувача на сайт. Програмісти зазначають, що їхня цільова аудиторія – дорослі люди, які найчастіше обирають Viber. Тож насамперед чатбот із пошуку тварин запрацює там.

За словами програмістів, вони хочуть під’єднати інші організації та просто волонтерів, які теж займаються тваринами. Тобто розробимо платформу, на якій різні притулки зможуть створювати нові сторінки.

Зараз проєкт повністю оновлюється й удосконалюється. Зміниться дизайн сайту й доповниться структура додатку. Запустити його планують у в кінці року або зими. На цей момент творці роблять все, аби товариство “Друг” вже почало наповнювати сторінки сайту. 

Нагадаємо, собачий притулок видворили на вулицю.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.