Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Агро
  • Агросектор та клімат: які важливі еко-документи підписав Зеленський в ОАЕ

Агросектор та клімат: які важливі еко-документи підписав Зеленський в ОАЕ

Обмін досвідом у сфері сільського господарства, інвестиції в агросектор та співпраця у питаннях зміни клімату — це те, що готові запропонувати ОАЕ Україні.

1 хв на прочитання15 Лютого 2021, 11:10
ОАЕ готові співпрацювати з Україною в низці важливих екологічних питань ОАЕ готові співпрацювати з Україною в низці важливих екологічних питань
Поділитись:

Під час візиту президента Володимира Зеленського до Об'єднаних Арабських еміратів підписали важливі для української екології меморандуми. Про це повідомили у пресслужбі Офісу президента.

Йдеться про підписання меморандуму який передбачає створення агрохабу і трейдингової компанії.

Крім того, спадковий принц ОАЕ дав завдання збільшити інвестиції в український агросектор у 10 разів у найближчі пару років та  довести суму вкладень до 2 млрд доларів на рік. 

Також члени делегації уклали Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою геодезії й Міністерством зміни клімату та навколишнього середовища ОАЕ.

Документ передбачає обмін досвідом у кількох сферах. Серед них:

- використання сільгоспземель, збереження, відтворення і підвищення їхньої родючості;

- впровадження електронних послуг у сфері землеустрою;

- моніторинг екологічного стану ґрунтів на тлі зміни клімату та негативних процесів.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський разом із дружиною Оленою прибув до ОАЕ з офіційним візитом у суботу, 13 лютого.

Як ми писали раніше, на зимовій частині пленарної сесії ПАРЄ екологічна проблематика не розглядалась, але профільний комітет зараз працює над низкою екологічних питань, які представлять на розгляд європарламентарів уже незабаром.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Агро