Догори
Дати відгук

Аграрії отримають понад 77 млн грн компенсації за придбану техніку

1 хв на прочитання02 Жовтня 2020, 12:22
Image by Franz W. from Pixabay Image by Franz W. from Pixabay
Поділитись:

За серпень аграрії на часткову компенсацію вартості техніки та обладнання отримають  77,5 млн грн.   Мінекономіки затвердило розподіл цих коштів  тим  сільгосптоваровиробникам, які придбали техніку та обладнання вітчизняного виробництва поточного року.

Кошти отримають 567 аграрія, які придбали 1700 одиниць сільськогосподарської техніки та обладнання, і подали заявки на часткову компенсацію у серпні 2020 року, інформує Мінекономіки у Facebook.

 Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко вважає, що завдяки цій програмі аграрії  мають можливість  оновити  парк сільськогосподарської техніки.  Крім того, за словами міністра, збільшення попиту  на  вітчизняну сільгосптехніку сприяє розвитку машинобудівної галузі. Важливим є, що українські заводи виробляють зрошувальну техніку, яка також частково компенсується державою.

У відомстві звітують, що загальна сума профінансованої компенсації на сьогодні складає 863,5 млн грн. Зокрема, кошти отримали 2 497 аграріїв, які за вказаний період придбали 5 036 одиниць сільгосптехніки та обладнання. 

Наразі до переліку вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів, включено 185 підприємства, номенклатуру продукції розширено до 13841 одиниці сільгосптехніки та обладнання.  

Нагадаємо, за бюджетною програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» у 2020 році передбачено 1 млрд грн.

В той же час, вітчизняну картоплю немає де зберігати.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.