Догори
Дати відгук

5 овочів, які знижують кров’яний тиск

Підвищений артеріальний тиск – неприємна патологія організму, через яку постійно доводиться стежити за показниками тонометра.

1 хв на прочитання01 Липня 2022, 09:34
Поділитись:

Проблеми з тиском переслідують мільйони людей. Підвищений артеріальний тиск — вельми поширений «вбивця», тому нехтувати цим чинником ризику не варто.

Гіпертонія — підвищений тиск вбиває тихо і не помітно. У неї часто немає яскраво виражених симптомів. І якщо ви не міряєте тиск постійно, ви можете довго не здогадуватися про те, що у вас підвищений тиск.

Однак існують овочі, які здатні благотворно діяти на кров’яний тиск, досить лише включити їх в свій раціон. До таких овочів, серед інших, відносять шпинат. Він може посилювати циркуляцію крові, розправляти грудну клітку і діафрагму.

Також для зниження кров’яного тиску рекомендується вживати в їжу селеру, що володіє схожими зі шпинатом властивостями.

У селері міститься багато клітковини, а його кислотні антигіпертензивні елементи здатні знижувати тиск, пише інформаційний портал “Live24”.

Крім того, для людей з гіпертонією корисна морква завдяки різним властивостям. Також рекомендується включити в свій раціон ріпчасту цибулю і цибулю порей.

Цибуля порей багата клітковиною, сприяє швидкому травленню і засвоєнню їжі в кишечнику і шлунку.

Відомо, які продукти найгірші для вашого метаболізму.
 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost