Неділя, 25 Жовтня 2020
Догори
Дати відгук

Те, чого нам не розповідають про законопроект 3625

2 хв на прочитання03 Липня 2020, 10:41 1324
Поділитись:

Диктатура замість захисту, визискування замість турботи і бізнес замість медицини. Ось що насправді є суттю цього законопроекту.

Щоб виправдати його впровадження, як істина в останній інстанції робляться дикі припущення. Настільки ж дикі, наскільки й неправдиві:

•  Батьки – безвідповідальні ідіоти, вони не здатні приймати раціональні рішення та не зацікавлені у здоров’ї власних дітей.

•  Усі лікарі – компетентні, безкорисливі та незалежні. Вони не залякують, не помиляються, не вимагають винагороди, не зловживають посадовим становищем, не зацікавлені у просуванні інтересів фармацевтичних компаній і не розглядають пацієнтів як джерело своїх прибутків.

•  Фармацевтичні компанії – це добрі безликі бізнесмени, які працюють не заради прибутку, а заради здоров’я невідомих їм дітей. І це єдине, що їх цікавить. Вони настільки переживають за це, що їм доводиться фінансово стимулювати медиків, щоб ті наполегливо пропонували тільки найкращі ліки. Ще ніде і жодного разу представників «фарми» не ловили на змові, а їхня продукція не визнавалася такою, що спричинила шкоду.

3625 є безумством, яке фактично перетворює державу на феодальну, батьків – на безправні біоінкубатори, а їхніх дітей – на корпоративну власність і джерело прибутків. І все це цинічно прикривається шляхетними мотивами турботи й піклування.

Окремо варто зазначити, що заплановані зміни торкнуться не тільки якоїсь окремої категорії громадян, а ВСІХ без винятку. Немає такої родини або окремої особи, яка в разі прийняття законопроекту матиме «імунітет» від свавілля соціальних чи медичних чиновників. Якщо ви раніше не задумувалися над подібними питаннями, то зараз саме час. Відсутність вашої реакції може мати для вас негативні наслідки.

Як ми до такого дійшли? Коріння росте з площини нашої відповідальності. Це трапилося не одномоментно, а поступово – крок за кроком. Щоразу, як ми вирішували, що питання нашого життя чи життя наших дітей має вирішувати нікому не відомий дядя, умовний «дорослий» у нашому дитячому світі, – так і ставалося. Союз безликих бюрократів і жадібних корпорацій відкушував частинку нашого суверенітету. Якщо ти не керуєш своїм життям, ним керуватиме хтось інший.

Настав час повернути собі контроль над власним життям!