Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Анонси
  • Зміни клімату та енергетика. Європейський зелений курс та його переваги для впровадження відновлюваних джерел енергії в Україні

Зміни клімату та енергетика. Європейський зелений курс та його переваги для впровадження відновлюваних джерел енергії в Україні

Онлайн-семінар

04 лютого, 10:00 – 04 лютого, 12:00Online Event
Поділитись:
Додати в календар:

Семінар проводиться громадською організацією «Агентство з відновлюваної енергетики» в рамках виконання проєкту «Сприяння переходу України до «зеленої» енергетики», за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Головною метою проекту є створення суспільного запиту на здійснення «зеленого» енергетичного переходу України до 2050 року у світлі Європейського зеленого курсу шляхом підвищення обізнаності національних та місцевих органів влади, відповідних зацікавлених сторін та широкої громадськості про необхідність та переваги переходу України до принципів «зеленої» енергетики.

До участі у семінарі запрошуються:
Місцеві органи самоврядування, місцеві державні адміністрації, представники територіальних громад, бізнес: аграрні компанії, компанії, що займаються впровадженням проектів ВДЕ, виробники теплової та електричної енергії.

Реєстрація за наступним посиланням: ФОРМА ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ.

Всі зареєстровані учасники отримають посилання для під’єднання до онлайн-семінару напередодні події.

Контактна особа: Гайдай Ольга, [email protected]

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.