Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Анонси
  • Let`s do it Ukraine і ТРЦ Lavina Mall запрошує разом відзначити День довкілля!

Let`s do it Ukraine і ТРЦ Lavina Mall запрошує разом відзначити День довкілля!

20 квітня, 15:00 – 20 квітня, 20:00
Поділитись:
Додати в календар:

Запрошуємо Вас 20 квітня долучитися до Дня довкілля у ТРЦ Lavina Mall.

В рамках заходу відбудеться майстер-клас з цифрового прибирання та флешмоб - люди одночасно видалятимуть зайві ГБ зі своїх гаджетів і підрахуємо кількість викидів СО2 в атмосферу, які вдалося зберегти, а також скільки вдалося заощадити електроенергії.

 Let`s do it Ukraine і ТРЦ Lavina Mall
Let`s do it Ukraine і ТРЦ Lavina Mall

Видаляючи всі непотрібні файли, програми, фотографії та відео, ми не лише заощаджуємо величезну кількість CO2, але й продовжуємо термін служби наших гаджетів, оскільки на виробництво обладнання припадає 78% вуглецевого сліду. Організований цифровий робочий простір має позитивний психологічний ефект, оскільки охайне робоче місце сприяє підвищенню концентрації уваги. Прибирання також може сприяти натхненню та поверненню забутих ідей.

Об’єм цифрових даних щороку росте, станом на зараз він становить понад 120 зетабайтів (причому 1 зетабайт становить  1 мільярд  гігабайтів). Закликаємо учасників долучатися та разом зменшувати цифровий слід, щоб ваше користування digital середовищем було екологічним та безпечним.

Також відбудеться розіграш сумки та браслетів з переробленого пластику від бренду UNAH за донат на автомобіль для бійців підрозділу аеророзвідки 32 ОМБр.

ЦІКАВІ ФАКТИ:

  • Google щодня використовує 15 616 МВт-год енергії – це більше, ніж виробляє дамба Гувера, яка може забезпечити живлення 1 млн жителів на день. А за рахунок енергії, яку ви використовуєте для потокового відео (у середньому 2 години на день), ви можете проїхати до 3000 км за допомогою електричного скутера на рік.
  • 1,6 мільярда дерев потрібно висадити, щоб компенсувати забруднення, спричинене спамом в електронній пошті

Обов’язково зареєструйте свій результат за посиланням https://forms.gle/F8hVLBiaFm5DwDnJ7, отримай онлайн сертифікат та свій екоподарунок в ТРЦ Лавина, 20 квітня з 15:00 до 18:00. Вхід на активності вільний!

Детальніше:

https://letsdoitukraine.org/2024/04/ldu-lavina-mall-2024/ 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.