Середа, 28 Жовтня 2020
Догори
Дати відгук

Конопляний ярмарок

Ярмарок збере під своїм дахом усіх виробників продукції з конопель України та Європи

02 жовтня, 00:00 – 04 жовтня, 00:00Київ, пр-т Академіка Глушкова, 1, павільйон №3 118
Поділитись:
Додати в календар:

Конопляний ярмарок – це найнеординарніший виставковий захід в Україні. Його унікальність полягає в тому, що Ярмарок збере під своїм дахом усіх виробників продукції з конопель України та Європи.

Участь у Ярмарку беруть понад п'ятдесят підприємств, майстрів народних ремесел, закладів громадського харчування та розваг.

На сьогодні Конопляний ярмарок – це єдиний в Україні захід, відвідування якого дає найповніше уявлення  про нашу конопляну промисловість.

Але особлива гордість організаторів Ярмарку – це Сannafair Conference. Одна з небагатьох конференцій в Україні на конопляну тематику. Протягом трьох днів виступатимуть науковці, лікарі, юристи, підприємці, відомі політики, активісти громадянського суспільства та блогери. Кожен із них підготує доповідь, що стосується канабісу, та із задоволенням відповість на питання аудиторії. Зберігаючи конопляні традиції українського народу, Ярмарок надасть їм нового сучасного звучання.

Засновники заходу -   група молодих та амбітних конопляних активістів, які перейняли європейський досвід канна-фестивалів. Їхня мета - змінити ставлення української спільноти до конопель і створити нову хвилю тематичних подій, що популяризують сучасну науку. 

Для комфорту учасників та гостей діятимуть фуд-корт з різноманітними кухнями і лаундж-зона.

Організатори радять відвідувачам користуватися засобами індивідуального захисту та путівником з планом виставки. Особи з групи ризику можуть обрати для себе найменш відвідуваний час виставки: 11:00-12:00 або після 18:00.

Вартість одноденного онлайн-квитка - 125 гривень, триденного - 300 грн. Придбати квитки на ярмарок та Afterparty можна на офіційному сайті https://cannafair.info/

Юлія Дмитренко, організатор

contact@cannafair.info

+38 099 777 11 37

Усіх та кожного запрошуємо на Український Конопляний ярмарок!

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.