Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Анонси
  • 10 запитань екоексперту до ювілею Зеленого Інституту Журналістики

10 запитань екоексперту до ювілею Зеленого Інституту Журналістики

30 квітня, 10:00 – 12 травня, 10:00Online Event
Поділитись:
Додати в календар:

30 квітня студенти Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка розпочинають серію освітніх лекцій та інтерв’ю з екоактивістами України.

О 18:00 на сторінці Інстаграм @green.izh у прямому ефірі відбудеться перше із низки запланованих інтерв’ю, а саме: з блогеркою Анною Гришко @anna_gryshko на тему «Екоактивістка в українських реаліях. Як це?».

Захід організовано до 10-річчя студентського еколого-благодійного проєкту Зелений Інститут журналістики, а в межах святкування річниці заплановано чотири не менш цікаві зустрічі з екоблогерами та співзасновниками руху Zero Waste в Україні, а саме:

  • 4 травня Анастасія Мартиненко @anastasiia_martynenko_ —  екоконсультант NGO Zero Waste Society виступить із лекцією: «Екотренди. Що зміниться до 2025 року?».
  • 7 травня авторка ютуб-каналу про екологічну аналітику Ольга Матюшенко @olimatiol навчить найпростіших екозвичок.
  • 10 травня на зустрічі з Олесею Вершигорою @olesiavershigora — директоркою напрямку Sustainable consulting в компанії Ozero (перша в Україні zero waste компанія) — будуть розвіяні екологічні міфи.
  • 12 травня Анна Скибан @mindful.sky — авторка проекту «Купуй свідомо» — у своєму інтерв’ю розкаже, як кожен із нас може зробити світ кращим.

На честь ювілею свого проєкту студенти підготували не лише просвітницьку програму, а й екоакцію, конкурси та гру екобінго. Серед усіх учасників активностей буде визначено трьох переможців, які отримують призи від 10-річного партнера Зеленого інституту — ГК «Фокстрот». Крім того, будуть розіграні призи від спонсорів просвітницької акції 2021 року, а саме: Bilka, EcoCorn, Ecogrizzly, Healthy_choise.ua. Акція проводиться за підтримки фінансового партнера Автомагістраль-Південь та інформаційного партнера GreenPost.

Зелений Інститут журналістики — це волонтерський екологічно-благодійний рух  студентів Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, заснований у 2011 р. Метою просвітницьких і благодійних ініціатив студентів є популяризація екосвідомості серед студентів, викладачів і пересічних громадян. 

За ці 10 років студентами було успішно проведено приблизно 20 просвітницьких екозаходів, організовано понад 20 акцій зі збору вторсировини для передачі на переробку (макулатури, батарейок), а зібрані кошти передано на благодійність до низки соціальних закладів на Київщині.

Форум пройде за підтримки GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost