Догори
Дати відгук

Зимовий шторм викликав 4 сильні торнадо у Флориді: сотні людей залишилися без житла (ВІДЕО)

Смуга руйнування досягла майже 4 км завдовжки

2 хв на прочитання18 Січня 2022, 13:36
Поділитись:

Потужний зимовий шторм, який обрушився на східне узбережжя США на півдні став причиною численних торнадо, які завдали істотних збитків населеним пунктам на південному заході штату Флорида. Як повідомляє DailyMail, в неділю вранці жителі регіону більше 20 разів отримували інформаційні попередження про торнадо, в містах і селищах  завдяки цьому вдалося уникнути численних жертв .

На даний момент офіційно підтверджено утворення 5 торнадо, один з яких найсильніший досяг категорії EF-2. Він промчав містом Форт Майєрс і його околицями. Максимальна швидкість вітру в епіцентрі цього торнадо сягала 53 м/с.

В результаті смуга руйнування досягла майже 4 км завдовжки, а завширшки перевищила 120 метрів. Там пошкоджено близько 100 будинків, з яких 30 зруйновано повністю, 3 особи отримали поранення. Понад 200 людей були змушені залишити свої будинки через руйнування.

На шосе I-75 у північному напрямку в окрузі Коллієр, на південь від Форт-Майєрса, торнадо перевернув великовантажний автомобіль із причепом, внаслідок чого рух в одному напрямку було заблоковано. Водія вантажівки було поранено.

Найменшої інтенсивності, категорії EF-1, було торнадо у Шарлотт Каунті, швидкість вітру там досягла 49 м/с. Внаслідок пошкодження отримали близько 35 житлових будинків та складських приміщень. І ще три вихори, зокрема в Курорт Лелі та Еверглейдс-Сіті, оцінюються категорією ЕF-0. Відомо, що загалом у штаті були відключення електрики майже 40000 споживачів.

Нагадаємо,у Єрусалимі стався витік газу біля дитячого садка та школи, мешканці кварталу евакуйовані.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost