Догори
Дати відгук

Зима наближається: в Уряді розповіли про стан готовності до опалювального сезону та запаси газу

Є домовленості щодо імпорту газу.

1 хв на прочитання29 Вересня 2022, 11:11
Поділитись:

У Кабміні розповіли про готовність паливно-енергетичного комплексу, об’єктів житлово-комунальної та соціальної сфери, а також транспортної інфраструктури до проходження осінньо-зимового періоду 2022/23 року.  

«Всі готуються до найважчого опалювального сезону. Вдячний областям за рівень підготовки, який на сьогодні складає вже понад 88%. Уряд зі свого боку продовжує працювати над забезпеченням енергоресурсів. Наразі маємо майже 14 млрд кубів газу та 2,2 млн тонн вугілля», — зазначив Денис Шмигаль, повідомляє Урядовий портал.

Прем’єр-міністр наголосив, що ключове завдання для Міністерства енергетики, Міністерства розвитку громад та територій і відповідальних органів на найближчі тижні — вийти на 100% готовності до опалювального сезону.

Стало також відомо, що напередодні Уряд виділив областям 562 млн грн субвенції на закупівлю дров. Це дасть можливість придбати 400 тис. кубічних метрів деревини для роздачі людям на прифронтових територіях: «Усе має бути швидко реалізовано, привезено й роздано людям до настання холодів». У Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів повідомили, що на цей опалювальний сезон планується реалізувати 5 млн кубічних метрів дров. На сьогодні всі потреби в деревині, за інформацією Міндовкілля, повністю забезпечуються.

Також, на початок опалювального сезону заплановано накопичити 14,5-15 млрд кубів газу. Крім того, є домовленості щодо імпорту певного об’єму газу для створення резервного запасу. 

До слова, в Україні буде створено національну мережу електричних зарядних станцій.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго