Догори
Дати відгук

Зоозахисники збираються під Верховну Раду на «мітинг дверей»

Таким екстремальним способом намагаються привернути увагу нардепів до проблем диких тварин і тварин-безхатьків.

1 хв на прочитання01 Квітня 2021, 19:15
Екоактивісти закликають прийти на незвичайний мітинг, що відстояти права тварин Екоактивісти закликають прийти на незвичайний мітинг, що відстояти права тварин
Поділитись:

2 квітня зоозахисники ГО UAnimals збираються під Верховну Раду на унікальний мітинг. Про це повідомили на сторінці спільноти у Facebook.

"Враховуючи останні новини, уся увага депутатів прикута до дверей та написів на них. Саме тому вже в цю п’ятницю UAnimals проводить мітинг, на якому вимагати ухвалення зоозахисних законопроєктів нам допоможуть розфарбовані двері", - кажуть зоозахисники.

Пояснюють, що "надихнулися" суспільним резонансом від ситуації з розфарбованими дверима до Офісу Президента. Їх написами зіпсували мітингарі, вимагаючи відпустити на волю Сергія Стерненка. Понівечені під час акції протесту двері навіть принесли в студію одного із політичних ток-шоу.

Також скаржаться, що парламентарі відкладають ухвалення трьох дуже важливих зоозахисних законопроєктів. Саме тому вони зважилися на незвичайну акцію в надії, що депутати таки почують зоозахисників.

Розпочати мітинг планують 2 квітня о 9:30 під стінами парламенту.

Як ми інформували своїх читачів раніше, екоактивісти вимагають заборонити хутрові ферми та цькувальні станції, а також борються за те, щоб безпритульні собаки та коти отримали право на життя, а не на евтаназію. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.