Догори
Дати відгук

Знайдено народний засіб для швидкого очищення крові

Засіб потрібно вживати за 30 хвилин до їжі.

1 хв на прочитання07 Березня 2024, 06:42
Народний засіб для очищення крові Народний засіб для очищення крові
Поділитись:

Часник — це не лише спеція, ароматна приправа, а й корисний продукт для здоров'я. Пропонуємо вам нескладний тибетський рецепт очищення крові і лімфи часником.

Тибетський рецепт очищення крові і лімфи часником: 350 г часнику подрібнити, залити 200 мл спирту, помістити суміш в пляшку з темного скла, щільно закупорити, загорнути в темний папір і настоювати 10 днів за кімнатної температури. Потім все відтиснути через марлю. Одержаний густий сік залишити ще на 2 дні. Приймати по краплях, розмішуючи з кип'яченим остиглим молоком.

Схема прийому: день перший - на сніданок 1 крапля часникового спирту капає в 50 мл молока, в обід - 2 краплі, на вечерю - 3 краплі.

Другий день: сніданок - 4 краплі, і за таким принципом збільшувати прийом по краплі, поки кількість крапель на сніданок не дійде до 15.

Потім починаємо рухатися в зворотному напрямку, поки прийом не дійде до початкової дози. Далі продовжуємо приймати по 15 крапель на 50 г молока до тих пір, поки суміш не закінчиться. Курс очищення часником повторюють раз в 5 років.

Народні засоби бувають корисними, марними, але іноді вони можуть завдати здоров'ю відчутної шкоди. Тому, якщо у вас є проблеми з ним, насамперед поговоріть про це зі своїм лікарем.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я