Догори
Дати відгук

Живий мрець: у Ковелі два роки тому помилково «поховали» жінку

Знайшли ковельчанку у психіатрічній лікарні.

2 хв на прочитання14 Вересня 2021, 13:40
Кладовище Кладовище
Поділитись:

Ситуація дивна, але справді трапилася на Волині. Так сталося, що 30 травня 2019 року позивачка поступила на лікування у Волинську обласну психіатричну лікарню, що у селищі Олика, однак про своє місце перебування ні вона, ні адміністрація лікувального закладу не повідомили родичів.

Як пише Ковель Медіа,  мати звернулась до Ковельського відділу поліції із заявою про зникнення доньки.

Вже наступного дня до сина «зниклої» зателефонували з поліції і попросили прийти на впізнання тіла жінки, яке було виявлено 12 липня того ж року у чагарниках біля провулку Шевченка у Ковелі. Під час пред’явлення для впізнання тіла невстановленої особи син хворої громадянки, невістка та мати за зовнішніми ознаками впізнали тіло рідної людини.

Як заявили всі вони згодом у судовому засіданні, в той день перебували у стані сильного душевного хвилювання, працівники поліції та моргу здійснювали психологічний тиск і наполягали, що тіло виявленої жінки з високою ймовірністю є їхньою родичкою, оскільки труп для впізнання мав ознаки гнильних процесів, внаслідок чого обличчя було деформоване. Тож вони впізнали за подібним зростом, статурою, відсутністю передніх зубів, кольором волосся, стилем одягу.

Відтак провели державну реєстрацію смерті на підставі лікарського свідоцтва про смерть і склали  актовий запис, із видачею свідоцтва про смерть.

Невдовзі стало відомо про місце перебування жінки на лікуванні в обласній психіатричній лікарні, де вона була знайдена та впізнана її сином.  З урахуванням установлених обставин і досліджених доказів в їх сукупності, суд дійшов висновку, що позивачка жива.

Нагадаємо, що госпіталізація у чотирьох областях України вийшла за межі «зеленої» зони.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.