Догори
Дати відгук

Житель Чернігівщини сплатить понад 38 тисяч гривень за зрубані акації

У ході судового процесу позов в першій інстанції було задоволено повністю.

1 хв на прочитання15 Червня 2024, 15:00
Відшкодування збитків довкіллю Зрубали дерева Зелені насадження Відшкодування збитків довкіллю Зрубали дерева Зелені насадження
Поділитись:

Ще торік Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області за фактом знесення зелених насаджень без дозвільних документів на території Линовицької селищної ради до адміністративної відповідальності було притягнуто мешканця села Полонки Прилуцького району, який своїми діями завдав шкоди довкіллю на суму 38871,30 гривень.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Чернігівській області.

Відносно правопорушника було складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 153 Кодексу України про адміністративні правопорушення та винесено постанову про накладення адміністративного стягнення, яку в подальшому було оскаржено ним до Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області.

Рішенням від 07.02.2024 року Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області визнав дії Державної екологічної інспекції у Чернігівській області правомірними, а постанову – законною. У задоволенні позову скаржнику було відмовлено повністю, але шкода, завдана самовільною порубкою акацій, в добровільному порядку лишилася не відшкодованою.

Відтак,  Прилуцькою окружною прокуратурою в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції у Чернігівській області та Линовицької селищної ради було скеровано позов до місцевого суду про відшкодування шкоди в примусовому порядку. У ході судового процесу позов в першій інстанції було задоволено повністю.

На сьогодні, порушник природоохоронного законодавства заплатив шкоду, яку завдав довкіллю, в повному обсязі. Кошти спрямовано до бюджетів.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.