Догори
Дати відгук

Жінка морила голодом 5-річного сина та лікувала важку хворобу народними засобами (відео)

При цьому горе-матір не бідує, але не вірить медикам

2 хв на прочитання04 Вересня 2020, 07:45
Фото - verge.zp.ua Фото - verge.zp.ua
Поділитись:

У Запоріжжі стався дикий випадок. В лікарню потрапив п'ятирічний хлопчик у стані крайнього виснаження. Малюка худого, знесиленого з ранами на голові та висипом на тілі привезли в лікарню. Таке з ним зробила його рідна мама. Повідомляють "Надзвичайні Новини".

Вікторія, мати Кирила, спала на сходовій клітці. Такою її знайшли сусіди та пішли у квартиру, де і виявили виснаженого хлопчика. Він був настільки знесилений, що не міг прокинутися. А коли прийшов до тями, сказав, що хоче їсти.

Цікаво, що 43-річна мати-одиначка виглядає пристойно, як для горе-матері. У квартирі охайно, а холодильник забитий їжею. Вона каже, що у хлопчика рідкісна хвороба, а лікарям вона не вірить. Тому вирішила лікувати сина сама, народними засобами й дієтами. 

"Це мазі, примочки та вазелін. Все", - каже Вікторія.

Своїм лікуванням жінка довила сина до того, що він ледь ходить через атрофію м'язів, а раніше хлопчик ходив та бігав без проблем.

У лікарні, куди потрапив малюк, медики кажуть, що він не виснажений, але в нього важка форма атопічного дерматиту. Хлопчику потрібно спеціальне харчування, правильне лікування та постійний контроль показників організму. Тоді за кілька місяців можна повністю вилікувати хворобу.Мати хлопчика має дві вищі освіти й працює вдома перекладачем. Але після смерті власних батьків, вона почала сильно пити. Соцслужби повернуть їй малюка, коли дитина в лікарні вилікується, а жінка пройде курс лікування від алкогольної залежності.

Нагадаємо, один вдома по-українськи: трирічну дитину врятували сусіди, яких почало затоплювати.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я