Догори
Дати відгук

Зеленський: треба відкрити непродовольчі ринки

Непродовольчі ринки в Україні потрібно відкривати - за умови дотримання ними заходів безпеки.

1 хв на прочитання14 Травня 2020, 15:32
Фото прес-служби Президента України Фото прес-служби Президента України
Поділитись:

Якщо працюють магазини непродовольчих товарів, то треба відкрити й ринки. Таку думку висловив Президент Укораїни Володимир Зеленський під час   традиційної наради з представниками Кабінету Міністрів та головних державних відомств, відповідальних за заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

Як повідомляє Офіційне інтернет-представництво Президента, в ході обговорення  питання відкриття непродовольчих ринків, Зеленський зазначив: «На таких самих умовах, що й продовольчі: з усіма заходами безпеки для людей, щоб мінімізувати ризики зараження»

Як повідомлялося, з 12 березня уряд запровадив в Україні карантин з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. Зокрема, було закрито заклади торгівлі, крім продуктових магазинів, аптек, автозаправок і банків.

Згодом Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації і продовжив карантин на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року. 

Станом на   14 травня в Україні 16847 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 456 летальних, 4143 пацієнта одужало.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.