Догори
Дати відгук

Зеленський послав СБУ розібратися, хто торгує американською COVID-вакциною

За контрабанду і контрафакт має бути покарання.

1 хв на прочитання06 Січня 2021, 17:56
Фото прес-служби Президента України Фото прес-служби Президента України
Поділитись:

Президент Володимир Зеленський доручив Службі безпеки України та правоохоронцям перевірити інформацію про нібито ввезення в Україну контрабандою вакцини від COVID-19.

Як він написав на своїй сторінці у Фейсбуці,  якщо хтось справді "додумався" таємно та з порушенням закону ввезти вакцину для продажу, реакція має бути максимально жорсткою.

"Доручив Службі безпеки та іншим правоохоронцям негайно перевірити інформацію про нібито ввезення в Україну контрабандою вакцини від коронавірусу", - зазначив очільник країни.

Президент підкреслив, що у держави є чіткий план вакцинації й спочатку щеплення отримають люди з груп ризику та ті, хто на передовій у боротьбі з COVID-19.

"За контрабанду і контрафакт має бути покарання", - наголосив Зеленський.

Нагадаємо, вчора з'явилася інформація про те, що у Києві політики та бізнесмени підпільно роблять щеплення американськими вакцинами від COVID-19.  Походження вакцини невідомо, однак продавці стверджують, що це препарат, розроблений німецькою компанією BioNTech і американською Pfizer. І запевняють, що вакцина не підроблена. Цією вакциною з 27 грудня вже почали робити щеплення в країнах ЄС. Також нею вакцинують в США, Ізраїлі, Великобританії та багатьох інших країнах.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.