Догори
Дати відгук

Зелена енергетика дісталася до птахоферм. Щоправда, не українських

Увесь енергопроект коштує близько 5 млн австралійських доларів.

1 хв на прочитання06 Листопада 2020, 09:40
ecotown ecotown
Поділитись:

Світ дедалі більше уваги приділяє відновлюваним джерелам енергії та збереженню довкілля. Країни намагаються як створювати нові альтернативи джерелам енергії, але й збільшити можливості для їх використання. Так, сонячні панелі вже встановлюються над автошляхами, полями полуниці і садами лимонів, на дахах багатоповерхівок та заводів.

Відтепер, є приклад роботи "зеленого" енергокомплексу для потреб птахоферми. Птахокомплекс Riverlands Free Range у Південній Австралії є найбільшим у країні. Минулого тижня інвестиційна група, яка є власником ферми підключила сонячну електростанцію та літій-іонну акумуляторну систему Tesla. Як пише  ecotown,  на даху найбільшої в Австралії ферми з вирощування курей запрацювала сонячна електростанція потужністю 1,4 МВт.

До станції також підключили систему акумулювання енергії Tesla ємністю 2,28 МВт-год, У компанії вважають, що система накопичення енергії є найбільшою з усіх, встановлених на комерційних фермах у країні. Компанія також розробила власну систему енергоменеджменту, що дозволяє керувати навантаженням та розумно використовувати потужність у комплексі.

Увесь енергопроект коштує близько 5 млн австралійських доларів (3,5 млн доларів США).

Відомо, острови Італії, Португалії, Греції перейдуть на "зелену" енергетику.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost