Догори
Дати відгук

Збитки від забруднення земель Харківщини складають десятки млрд грн, пошкоджено більше 6 тис. га лісів

Шкода тваринному світу становить попередньо 288 млн грн

1 хв на прочитання28 Вересня 2022, 21:07
Поділитись:

Засміченість земельних та водних ресурсів, звалища відходів руйнації, пошкодження очисних споруд та іншої критичної інфраструктури, - таких наслідків завдала збройна агресія рф довкіллю Харківщини.

На нараді за участі Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця обговорили екологічні виклики в області. Про це повідомив голова Харківської ОДА Олег Синєгубов у своєму ТГ-каналі.

За інформацією Державної екологічної інспекції у Харківській області, збитки від забруднення земель відходами попередньо складають 82,7 млрд грн. Шкода тваринному світу становить попередньо 288 млн грн, повітрю - 135 млн грн. Через бойові дії пожежами пошкоджено більше 6 тис. га лісів.

«Відповідні служби отримали доручення забезпечити роботу мобільних лабораторій та здійснювати моніторинг стану води, яка буде подаватися людям. Вкотре наголосив на необхідності проведення розмінування, щоб мати можливість остаточно оцінити шкоду природним ресурсам.

У постійній співпраці з Міндовкілля працюємо далі над ліквідацією наслідків російського вторгнення для довкілля», - йдеться  уповдіомленні.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.