Догори
Дати відгук

Незаконне заволодіння аеропортом «Одеса»: ціна питання понад 2,5 млрд грн

Бізнесмени «подарували Костусєву як хабар двоповерховий пентхаус у центрі міста за реалізацію схеми заволодіння аеропортом».

1 хв на прочитання21 Травня 2024, 20:30
Завершено слідство у справі про незаконне заволодіння аеропортом «Одеса»  Завершено слідство у справі про незаконне заволодіння аеропортом «Одеса» 
Поділитись:

Бізнесменам Борису Кауфману та Олександру Боруховичу (раніше відомому як Грановський), а також колишньому меру Одеси (у 2010-2013 роках) Олексію Костусєву повідомили про нову підозру. Про це в понеділок, повідомила пресслужба САП.

Внаслідок таких дій місцевому бюджету завдано збитків на загальну суму понад 2,5 млрд грн.

За версією слідства, бізнесмени «подарували Костусєву як хабар двоповерховий пентхаус у центрі міста за реалізацію схеми заволодіння аеропортом».

Отримане у спільне користування майно аеропорту не підлягало приватизації, оскільки мало загальнодержавне значення, забезпечувало виконання функцій прикордонного і митного контролю.

У прокуратурі повідомляють, що бізнесменам і колишньому меру Одеси повідомили про нову підозру: бізнесменам - у наданні меру хабаря у вигляді двоповерхового пентхауса в центрі Одеси площею 700 кв.м. і вартістю близько 16 млн грн за вчинення вищеописаних дій, а меру - в отриманні хабаря.

Більше новин читайте на GreenPost.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго