Догори
Дати відгук

Заступника Кличка обвинувачують у позбавленні землі апарату РНБО

За 10 років на земельній ділянці утворилося стихійне сміттєзвалище.

1 хв на прочитання25 Січня 2022, 13:42
Фото з сайту КМДА Фото з сайту КМДА
Поділитись:

​​Першому заступнику голови КМДА Миколі Поворознику тількищо вручили підозру у справі щодо позбавлення земельної ділянки апарату РНБО. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив голова КМДА Віталій Кличко.

За словами мера, у 2019 році міська влада припинила право постійного користування ділянкою на вулиці Щусєва біля станції метро «Сирець». Місто привело занедбану територію до ладу, вивезло сміття, здійснило благоустрій територіі і облаштувало там сквер. Але РНБО не полишає намірів забудувати територію висотками і через правоохоронців продовжує тиснути на столичну владу.

Кличко нагадав, що  в 2009 році ділянка  була передана апарату РНБО України в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків із підземними паркінгами та об’єктами соціально-побутової інфраструктури. Однак у 2019 році було встановлено, що всі 10 років ділянка не використовувалась за призначенням, будівництво не було розпочато. Натомість, на земельній ділянці утворилося стихійне сміттєзвалище.

До слова,

Нагадаємо, Україна 2-га у світі за площею земель, які контролюються іноземними інвесторами — дослідження

 

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.