Субота, 04 Липня 2020
Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Заступник Мінекоенерго задекларував майже 800 тис євро на банківських рахунках

Заступник Мінекоенерго задекларував майже 800 тис євро на банківських рахунках

З оприлюдненої  в Реєстрі декларацій щорічної декларації Абрамовського очевидно, що чиновник -  досить забезпечена людина.

3 хв на прочитання02 Червня 2020, 13:08 465
Поділитись:

Як відомо, Кабмін ухвалив рішення про створення окремого Міністерства захисту довкілля, а урядовий портал сьогодні  офіційно опублікував постанову про поділ Мінекоенерго. Віднині в Україні існують Міністерство енергетики і Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів.

Одним з претендентів на крісло міністра захисту довкілля є Роман Абрамовський, кандидатуру якого  парламентський комітет з питань екологічної політики та природокористування підтримав   для призначення на посаду.  

Що відомо про кандидата

Роман Абрамовський у 2015 році кілька місяців був заступником міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. У 2019 став заступником міністра енергетики та захисту навколишнього середовища.  

З оприлюдненої  в Реєстрі декларацій щорічної декларації Абрамовського очевидно, що чиновник -  досить забезпечена людина. У його власності дві квартири у Києві:  велика  квартира у столиці,  загальною площею у 321,5 мта менша у  71,8 м

Роман Абрамовський - власник брендового годинника Ulysse Nardin, вартістю у 100 800 гривень. Проте, більше цінного рухомого майна належить дружині чиновника, Світлані.  З декларації Абрамовського видно, що дружина любить як коштовні ювелірні вироби, так і  брендові дорогі  годинники. Зокрема,  Bregeut, який коштує дорожче за годинник самого декларанта - 160 000 грн та  Ulysse Nardin у 66 000 грн.  Загальна вартість задекларованих ювілірних прикрас  складає 360 000 грн.

У родині три автівки: Mersedes Benz  вартістю у 1 240 000 грн, який належить чиновнику міністерства, Land Rover вартістю 1 443 340 грн та BMW, вартістю 402 000  - у власності дружини.

Абрамовський вніс у декларацію корпоративні права у 5 товариствах, дружина володіє повністю або частково корпоративними правами у 6 підприємствах. Чиновник є кінцевим бенефіціарним власником (контролером) у ТОВ Український морський альянс. В той же час, дружина Абрамовського виступає кінцевим бенефіціарним власником (контролером) у 7 юридичних особах, розташованих у різних регіонах України.

На банківських рахунках заступника міністра зберігаються 796 091 євро, 1382 долари, та більше 100 тис грн. Готівкою Абрамовський зберігає 300 522 доларів та 35 700 євро. У дружини чиновника є кілька валютних рахунків, а також готівка -  405 000 доларів.

Нагадаємо, Роман Абрамовський відповідає на найвищому рівні за організацію роботи та підготовку, погодження, затвердження та видачу документації щодо  оцінки впливу на довкілля  та оцінки транскордонного впливу на довкілля. Саме Абрамовський ухвалював остаточне рішення ставити чи не ставити підписи на документах за попереднім візуванням своєї підлеглої, якій вручено 34 протоколи про корупцію.

Раніше GreenPost писав про ситуацію із затримкою видачі висновків з оцінки впливу на довкілля для 35 підприємств різної форми власності, що призвело до подальшого блокування їхньої роботи.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.